Volby 2018

Vážení spoluobčané. Občané spolu - Nezávislí je hnutí občanů Frýdku - Místku, kteří se chtějí profilovat - a mít co říct - v otázkách regionu Frýdeckomístecka. Naším cílem není kritika ostatních - jen chceme dělat vše líp s cílem jednoduchého významu věty: "Příjemného soužití občanů v hezkém městě Frýdek - Místek".Základním bodem politiky hnutí Občané spolu - Nezávislí  ve Frýdku-Místku jste ale VY, občané našeho města. Zkrátili jsme pro Vás celý volební program hnutí Občané spolu – Nezávislí, pro komunální volby, které se budou konat ve dnech 5 - 6. října 2018 do 11 hlavních bodů.

Vážení spoluobčané ! Jmenuji se Eva Richtrová, až do r. 1998 jsem učila na Střední  průmyslové  škole  ve Frýdku – Místku odborné maturitní předměty – nauku o kovech, tváření kovů a příbuzné předměty. Protože jsem se členkou zastupitelstva města Frýdku – Místku stala již v r. 1990, přijala jsem po komunálních volbách v r.1998 nabídku na uvolněnou funkci místostarostky města. Až do dnešních dnů jsem tedy prošla všemi posty od řadové členky zastupitelstva až po funkci primátorky města. Troufám si tedy říct, že o komunální politice něco vím. Proto jsem přesvědčena, že lze k občanům a jejich potřebám přistupovat i jinak než to předvádí současná radniční koalice. A to je důvod, proč jsem se rozhodla požádat o vaši podporu i v letošních komunálních volbách.

Vážení spoluobčané, jmenuji se Kamil Mach a narodil jsem se ve městě, „kde stojí za to žít“, ve městě Frýdek – Místek. Pracuji zde a ke své práci, ale i ke svým volnočasovým aktivitám se snažím maximálně využívat  moderní  technologie, které mi současná doba přináší. Pokud to vnímáte stejně, chtěl bych Vás seznámit se svou vizí, jak přispět k ještě lepšímu využití  moderních technologií a to zavedením celoplošné wiffi ve městě.

Vážení občané Frýdku-Místku, Jsem člověk, kterého mnoho z Vás zná. Žiji mezi Vámi celý život, ale pracoval jsem i v Praze jako Ministr vnitra této země. I když již dlouho ministrem nejsem, vím co je to bezpečnost. Vím co potřebujeme udělat proto, abychom se v našem městě cítili dobře.

Vážení spoluobčané, jmenuji se  Martin Kožoušek . Od roku 1992 jsem pracoval na různých pobočkách  Komerční banky a.s., (Frýdlant n.O., Třinec, Frýdek - Místek), jako ředitel pobočky. V rámci práce v KB, a.s. jsem měl možnost se setkávat s občany, podnikateli, starosty měst a obcí. Naslouchal jsem jejich potřebám a současně také získával znalosti a zkušenosti. Tyto znalosti a zkušenosti chci využít ve prospěch města Frýdek – Místek.

  Vážení spoluobčané, jmenuji se Přemysl Kubala. Většinu svého života jsem se pohyboval v oblasti sportu a i své dvě děti se k němu snažím od malička vést. Během té doby jsem působil v nejrůznějších zemích a kolektivech, naučil jsem se spolupracovat a vycházet s každým členem týmu, bez ohledu na mentalitu a přesvědčení. Později jsem se jako trenér naučil dělat zásadní rozhodnutí a brát za ně odpovědnost.

Vážení spoluobčané, srdcaři, patrioti   Dovolte mi, abych se na začátku představil. Jmenuji se Hynek Šlachta, od svých dvou let trvale žiju a bydlím ve Frýdku – Místku. Přestože, za mých bezmála 25 let praxe v gastronomických a stravovacích službách, mě vítr zavál do všech koutů nejen České republiky, vždy jsem zůstal věrný „svému“ Frýdku – Místku a rád se vracel. Nejsem člověk, který vstupuje do komunální politiky s tím, že je nejchytřejší a nejlepší, a že vše co je špatné ihned změní, ale myslím si, že ve svých 44 letech věku přichází ten pravý čas začít vracet ty zkušenosti, poznatky a vědomosti ve světě nabyté, tam, kde budou nejvíce prospěšné a viditelné – do Frýdku-Místku.

Drazí občané Frýdku-Místku, Nastal ten správný čas se seznámit. Mé jméno je Nshan Avetisjan a Frýdek-Místek je mým domovem již 23 let. Město mě a mé rodině mnoho dalo, proto k příležitosti komunálních voleb přišla chvíle, kdy mohu obyvatelům tohoto úžasného města splatit svůj dluh.

Parkování na ulici 8.Pěšího pluku (poliklinika) Navrhuji změnu způsobu parkování. Jedná se o velmi frekventovanou komunikaci na ulici 8. Pěšího pluku ( poliklinika), kde bylo vybudováno parkoviště s kolmým parkovacím stáním.

Vážení spoluobčané, jmenuji se Monika Křibíková a žiji ve  Skalici. Od roku 1990 pracuji ve zdravotnictví na pozici Diplomovaná zdravotní sestra. V roce 2011 jsem byla zvolena do funkce předsedkyně osadního výboru ve Skalici, kde řeším s občany  vše co se týká Skalice a snad i myslím, že ke spokojenosti  skaličanů.

Jmenuji se Yvetta Figurová a jsem předsedkyní osadního výboru v Lískovci již 4 volební období. V Lískovci bydlím od r. 1985. Celý život pracuji v dělnických profesích, vždy jsem měla a dodnes mám spolehnutí jen na své ruce a zdravý rozum. Jsem obyčejný člověk, milující manželka, matka a dnes i přešťastná babička 3 vnoučat.

Romové žijí v našem městě po mnoho desetiletí. A ať chceme nebo nechceme, budou s námi žít i nadále. Jejich životní styl přináší mnohdy problémy. Zvýšený hluk, kriminalita a to včetně kriminality dětí mladších 15 let.

Sídlo hnutí Občané spolu - Nezávislí:

8. pěšího pluku 2380
Frýdek-Místek
738 01


Provozní účet: 115-3031490237/0100
Transparentní účet: 115-5646610257/0100