Zavedení celoplošné WIFI ve Frýdku – Místku

Vážení spoluobčané,

jmenuji se Kamil Mach a narodil jsem se ve městě, „kde stojí za to žít“, ve městě Frýdek – Místek.

Pracuji zde a ke své práci, ale i ke svým volnočasovým aktivitám se snažím maximálně využívat  moderní  technologie, které mi současná doba přináší.

Pokud to vnímáte stejně, chtěl bych Vás seznámit se svou vizí, jak přispět k ještě lepšímu využití  moderních technologií a to zavedením celoplošné wiffi ve městě.

Chtěli byste zjistit provozní dobu plaveckého bazénu, kdy jedou vlaky či autobusy nebo co dávají večer v kině? Ani ve Frýdku – Místku by to nemusel být díky veřejnému WIFI žádný problém. Zásluhou kvalitního WIFI signálu se můžeme kupříkladu s notebookem, chytrým telefonem nebo tabletem  připojit k internetu kdekoliv v dosahu sítě, aniž bychom potřebovali kabel či mobilní data a to naprosto bezpečně bez obav z uniklých dat či hackerů.

Jsem zastáncem rozšíření tohoto moderního nástroje v co největší míře ve  veřejném prostranství a to nejen v centrech a vybraných místech, ale formou plošného pokrytí celého města včetně jeho městských částí. Jako člověk, který sám využívá moderní technologie velice často, chci prosazovat tento projekt jako širší koncept a nejen tedy poskytnout základní internet pro občany a návštěvníky Frýdku - Místku.

Dnes dokážeme díky multiplatformním sítím na silném internetu připojit téměř vše a tím rozvíjet další aplikace a kompletní fungování v tomto směru digitálních médií a virtualizace. A zde jsme jen krok od vzniku projektu „chytré město Frýdek – Místek“. Na této WIFI síti „chytrého města Frýdek – Místek“ by bylo možno zjistit a informovat se v podstatě o čemkoliv. Taková síť bude ku prospěchu všem našim občanům.

Rovněž považuji za samozřejmost, že součástí tohoto projektu bude osvěta a školení o využití a používaní WIFI nejen seniory nebo občany, kteří se stále učí využití nových technologií. Mým cílem je, aby Frýdek – Místek byl srovnatelný a v ještě lepší  pozici v porovnání s ostatními městy v tomto směru.

Je to projekt reálný, moderní, finančně zvládnutelný i za pomocí dotačních titulů a hlavně je pro nás všechny – pro Frýdek – Místek!

Vážení spoluobčané, přijďte k volbám a dejte nám svůj hlas. Volte číslo 11.

                                                                               Děkuji Vám

                                                                      Bc. Kamil Mach, MBA

Sídlo hnutí Občané spolu - Nezávislí:

8. pěšího pluku 2380
Frýdek-Místek
738 01


Transparentní účet: 115-3031490237/0100