Dzurja Tomáš

Dobrý den,

jmenuji se Dzurja Tomáš.

Narodil jsem se před 32 lety ve Frýdku-Mistku.

Pracoval jsem v oboru gastronomie, ale také v sektoru obchodu a prodeje.

Jelikož již nekolik let podnikám a byl jsem dlouhá léta i zaměstnancem,  jsem rád že mohu porovnat různé problematiky, jak ze strany zamestnanců, tak živnostníků a podnikatelů.

Proto jsem se také rozhodl v tomto volebním období kandidovat

za hnutí ''OSN''- Občané Spolu- Nezávislí.

Důvod je jednoduchý.

Jsem obyčejný člověk, který celý svůj dosavadní život pracuje a žije na území Frýdku-Místku. Celý dosavadní život vnímám co se zde děje.

Je zde mimo jiné i problém s aktivitami a kulturou ve Frýdku-Místku.

Spousta občanů žijících ve FM, ať už z mladších řad, či z řad seniorů nemá zde moc možností co ve svém volném čase podniknout.A proto většinou odjíždí mimo hranice FM a hledají, kde a jak tento volný čas vyplnit.To mě velmi mrzí a trápí zároveň, jelikož Frýdek-Místek má podle mě spoustu možností, co může nám obyvatelům poskytnout.

Ve věci této problematiky, i mimo jiné, bych se chtěl AKTIVNĚ podílet a zjišťovat potřeby našich občanů.

Mým řešením by bylo, jak rozšíření a obnova prostor, které k těmto účelům slouží, tak i vytváření samotného programu pro naše obyvatele.

Nápadů a možností je zde nepřeberné množství.

Jsem připraven naslouchat, pomáhat a řešit tyto i všechny ostatní dotazy ze strany občanů.

Jsem mimochodem jeden z nich!

Jsem si jist, že je na čase na nový vítr do plachet lodi jménem Frýdek-Místek a zastavit její rozkrádání a přihlížet k jejímu pomalému klesání ke dnu!!!

Poslouchám a vnímám VEŠKERÉ stížnosti a problémy, které trápí jak moje známé, tak ostatní obyvatelé naše krásného města.

Když máte zájem a chcete můžete je slyšet na každém kroku.Ať už v hospodě, ve frontě v obchodech, na sociálních sítích apod.S Volebním programem hnutí Občané Spolu-Nezávislí jsem se ztotožnil a jsem pro každou změnu, která přinese nám všem občanům Frýdku-Místku lepší život v tomto našem městě.

Jelikož mě osobně již spoustu věcí vadí a již nehodlám jen přihlížet tomu, co se zde bez našeho vědomí nebo naopak přímo před našima očima dějě, tak právě proto jsem se rozhodl kandidovat.Ano je pravdou, že politika (byť na komunální úrovni) je v podstatě tenký led na který se pouštím a u většiny lidí se netěší velké oblibě, jsem odhodlán celým svým Frýdeckomísteckým srdcem  stát a hájit veřejný zájem VŠECH občanů našeho krásného Frýdku-Místku.

Toto není slib, toto je moje vize a cíl, jak konečně vyrazit SPOLU s našimi OBČANY do boje za spravedlivý a lepší FRÝDEK-MÍSTEK.

Prosím Vás tedy touto cestou dejte mě a našemu hnutí Občané Spolu-Nezávislí, které najdete pod číslem 11, hlas v komunálních volbách.A pojďme všichni

OBČANÉ FM SPOLU změnit Frýdek-Místek k lepšímu.

Děkuji mnohokrát a MOC si vážím Vaši podpory.

Dzurja Tomáš

Sídlo hnutí Občané spolu - Nezávislí:

8. pěšího pluku 2380
Frýdek-Místek
738 01


Provozní účet: 115-3031490237/0100
Transparentní účet: 115-5646610257/0100