Zázemí pro podnikání

Drazí občané Frýdku-Místku,

Nastal ten správný čas se seznámit. Mé jméno je Nshan Avetisjan a Frýdek-Místek je mým domovem již 23 let. Město mě a mé rodině mnoho dalo, proto k příležitosti komunálních voleb přišla chvíle, kdy mohu obyvatelům tohoto úžasného města splatit svůj dluh.

Ač jsem velmi mladý, mám mnoho zkušeností, které jsem nastřádal zejména na svých zahraničních pracovních cestách na všech kontinentech a věřím, že mladá krev v dnešní politice je právě tím impulsem,který dlouhodobě chybí. Mimo jiné, mou snahou je dostat informace o místním dění mezi mladé tak, aby i oni měli zájem o budování budoucnosti toho nejlepšího města.

V rámci volebního programu našeho hnutí bych se chtěl věnovat spolupráci, rozvoji a podporou místních podnikatelů a to zejména budováním nových průmyslových oblastí pro rozšíření podnikatelských aktivit. Dle mého názoru může právě nedostatek ploch vést k budoucímu odlivu místních podnikatelů do jiných měst či krajů. S tím je i spojeno např. rozšiřování dostupnosti MHD z a do průmyslových zón.

Také bych se chtěl zaměřit na nové, mladé a začínající, kteří podporu mnohdy nalézají jen velmi těžko. Mladé podnikatele by město mohlo podporovat v rámci omezených městských půjček, které by při vhodném podnikatelském záměru mohli čerpat za lepších podmínek než v bankách či jiných finančních institucích. Město by tyto projekty mohlo také využít jako vlastní investice a koneckonců i profitovat.

 

No tak, nenech svůj hlas propadnout, přijď k volbám. Má to smysl!

 

Sídlo hnutí Občané spolu - Nezávislí:

8. pěšího pluku 2380
Frýdek-Místek
738 01


Provozní účet: 115-3031490237/0100
Transparentní účet: 115-5646610257/0100