Dořešení kanalizací a odpadu v souladu s ochranou životního prostředí

Vážení spoluobčané, srdcaři, patrioti

 

Dovolte mi, abych se na začátku představil. Jmenuji se Hynek Šlachta, od svých dvou let trvale žiju a bydlím ve Frýdku – Místku. Přestože, za mých bezmála 25 let praxe v gastronomických a stravovacích službách, mě vítr zavál do všech koutů nejen České republiky, vždy jsem zůstal věrný „svému“ Frýdku – Místku a rád se vracel.

Nejsem člověk, který vstupuje do komunální politiky s tím, že je nejchytřejší a nejlepší, a že vše co je špatné ihned změní, ale myslím si, že ve svých 44 letech věku přichází ten pravý čas začít vracet ty zkušenosti, poznatky a vědomosti ve světě nabyté, tam, kde budou nejvíce prospěšné a viditelné – do Frýdku-Místku.

Rozhodl jsem se kandidovat a oslovit Vás, za hnutí „Občané Spolu – Nezávislí„ protože je zda řada osobností a odborníků, které znám osobně a vím, že jsou i skvělými parťáky a kamarády. A právě toto bylo a je pro mě rozhodující.

Nebudu Vás trápit nějakými frázemi a zbytečnými řečmi a tlachy, ty ostatně známe z televize, médií, a jsou k ničemu. Já bych se chtěl zaměřit na Vás, lidi, občany, kteří žijí ve Frýdku -Místku, protože právě bez Vás by nebylo naše město tím čím je.

Jednou z oblastí, která mě trápí a mám s ní určité zkušenosti, a pokud mi dáte důvěru a ve volbách 5.-6.10 dáte svůj hlas, je kompletní dokončení kanalizace a odpadové otázky pro celé město. Máme 21.století, přesto řada ulic a určitých částí města není napojena na kanalizaci, a to je opravdu velký problém. Ve svém oboru gastronomie mohu říci, co způsobují např.tuky a další komodity při nedostatečném řešení odpadů z restaurací, jídelen apod. Zdánlivě to spolu nesouvisí, ale nechtějme poté po Vás po občanech ať se Vám dobře žije ve městě, kde nemáte vyřešenu otázku kanalizace. Toto samozřejmě souvisí také s životním prostředím, o kterém dnes všichni tak rádi hovoří a stalo se tématem číslo 1, tak proč bychom i ve Frýdku-Místku neměli mít toto jako prioritu.

Jsme město, které má řadu svých problémů jako každé druhé v naší zemi, ale je třeba věci řešit s nadhledem a „srdcem“. Kdo mě zná osobně, tak ví , proč mám ve svém životním mottu „ VŠE CO DĚLÁM ,DĚLÁM NAPLNO“.

Netajím se tím, že rád posedím s kamarády v dobré hospůdce na dobrém pivku, netajím se tím, že občas tzv.rád „zapařím“ , ale nikdy jsem si na nic nehrál a vždy jsem zůstal nohama na zemi a snažil se pomáhat a být prospěšný.

Pokud jsem Vás, alespoň trochu oslovil, přijďte 5.-6.10.2018 k volbám , podpořte naše hnutí „OBČANÉ SPOLU – NEZÁVISLÍ“. Podpořte změnu a hlavně se nebojte být pořád nad věcí a sví.

 

Moc všem děkuji za hlasy a podporu                    

Hynek Šlachta

Kandidát hnutí Občané Spolu – Nezávislí 

 

Sídlo hnutí Občané spolu - Nezávislí:

8. pěšího pluku 2380
Frýdek-Místek
738 01


Provozní účet: 115-3031490237/0100
Transparentní účet: 115-5646610257/0100