Více sportu pro Vaše děti

 

Vážení spoluobčané,

jmenuji se Přemysl Kubala. Většinu svého života jsem se pohyboval v oblasti sportu a i své dvě děti se k němu snažím od malička vést. Během té doby jsem působil v nejrůznějších zemích a kolektivech, naučil jsem se spolupracovat a vycházet s každým členem týmu, bez ohledu na mentalitu a přesvědčení. Později jsem se jako trenér naučil dělat zásadní rozhodnutí a brát za ně odpovědnost.

Kandiduji proto, že vnímám volební témata OSN jako velmi důležitá a přínosná pro občany, jednotliví kandidáti navíc představují špičku ve svých oborech a svými zkušenostmi mohou výrazně pomoct rozvoji našeho města. Věřím, že týmovou prací snadněji vyplníme potřeby občanů a mým osobním cílem je přinést více sportu mezi mladé lidi, konkrétně pak vybudováním beach volejbalových kurtů s celoročním provozem.

Když tento sport v minulém století vznikal jako odnož klasického volejbalu, asi málokdo předpokládal, že bude natolik atraktivní, že ho lidé budou chtít hrát nejen v letním měsících, ale i přes zimu. Tento primárně letní sport se pak postupně přesouval z pláží do měst, po světě vznikaly beach volejbalové haly a bylo tak zřejmě jen otázkou času, kdy se "beach" posune na tu nejvyšší sportovní úroveň a stane se jedním z olympijských sportů. To se nakonec stalo v roce 1996 v Atlantě a od té doby je pravidelně součástí OH. Po úspěchu na OH 2012 v Londýně, kde jsem měl tu čest reprezentovat Českou republiku, nastal opravdový boom beach volejbalu v ČR a ten se zařadil mezi nejsledovanější kolektivní sporty. V celé republice jsou dnes desítky kurtů s celoročním provozem a věřím, že by i v našem městě našel velkou hráčskou základnu a to jak u mládeže, kde bych rád vytvořil beach volejbalovou akademii, tak i u dospělých.

Přijďte prosím k volbám a sami rozhodněte, jaké město chcete mít.

Přemysl Kubala

Sídlo hnutí Občané spolu - Nezávislí:

8. pěšího pluku 2380
Frýdek-Místek
738 01


Provozní účet: 115-3031490237/0100
Transparentní účet: 115-5646610257/0100